Pol-Drive

      Witam na stronie polskiej szkoły jazdy POL-DRIVE LTD. Instruktorem nauki jazdy kategorii „B” jestem już od ponad 10 lat. Pierwsze kroki jako instruktor stawiałem w katowickim OSK "EURO" oraz chorzowskim OSK "ELMAK". Podczas pracy w Polsce zdobyłem doświadczenie oraz sympatię wielu kursantów w różnym wieku.W lipcu 2010 otrzymałem Brytyjską Licencję Instruktora (Approved Driving Instructor), zarejestrowaną w Driving Standards Agency. Od tego czasu z powodzeniem szkolę przyszłych kierowców w Szkocji.

     Zajęcia w POL-DRIVE odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze, najnowszym modelem samochodu marki Volkswagen Golf VI. Dla Państwa wygody oraz ułatwienia manewrowania podczas egzaminu samochód jest wyposazony w czujniki parkowania z przodu i z tyłu pojazdu, automatyczne przestawianie lusterek ułatwiających cofanie po łuku i parkownie równoległe, a także wiele innych urządzeń wspomagających jazdę oraz odpowiadającym wszelkim wymogom pojazdu szkoleniowego.
Teraz w naszej ofercie znajduje się również Peugeot 3008 z automatyczną skrzynią biegów
, dla tych z Państwa, którzy cenią sobie łatwość i komfort jazdy. Samochody te będą do dyspozycji kursantów także podczas egzaminu. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą w dogodnym oraz wskazanym przez Państwa miejscu.

Szkoła POL-DRIVE dysponuje wszelkimi pomocami dydaktycznymi (testy, kodeks drogowy w formie książki oraz CD) niezbędnymi do zdobycia pełnej wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego w UK – również w języku polskim.

Zapraszam do odwiedzenia strony „Prawo Jazdy w UK” by dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić przed przystąpieniem do egzaminu.

 

Pozdrawiam
Łukasz Gryglewski